O firmie

PROJEKT Hemp Mill to:

Sklep prowadzony przez prawdziwych pasjonatów, którzy zajmują się zarówno uprawą jak i pogłębianiem swojej wiedzy. Jesteśmy również polskim liderem w sprzedaży produktów CBD w automatach vendingowych. Jeśli masz wątpliwości, co do stosowania lub dawkowania naszych produktów, w doborze pomoże ci nasz certyfikowany doświadczony konsultant, który pobierał nauki w najlepszym do tego miejscu tj. Canna Works Instytute w Brazylii.

Sklep Hemp Mill powstał z potrzeby serca, z pasji, z chęci szerzenia idei zdrowego stylu życia.

Na co dzień realizujemy naszą misję polegającą na dostarczaniu dla naszych klientów produktów o ponadczasowej jakości. Tworzymy olejki, które gwarantują poczucie 420.

 

Czemu robimy to, co robimy?

W obecnych czasach masowej produkcji dóbr i cięcia kosztów nie łatwo o pewny zakup dlatego w Hemp Mill zapewniamy najwyższą jakość naszych wyrobów. Wszystkie produkty poznajemy przez wiele tygodni, testujemy, sprawdzamy ich możliwości i właściwości. Sami staramy się używać jak najbardziej naturalnych produktów, więc nie moglibyśmy polecać czegoś, do czego nie jesteśmy przekonani. Wysoka jakość produktów i naturalne składniki aktywne są dla nas gwarantem ich skuteczności i bezpieczeństwa stosowania. Staramy się regularnie poszerzać swoją wiedzę na temat organicznych, roślinnych i mineralnych składników aktywnych, aby móc jak najlepiej dopasować naszą ofertę do potrzeb i wymagań świadomych ekologicznie klientów. To nasza pasja. Pasję tę przelewamy na nasz projekt, chcąc podzielić się z Tobą naturalnym, autentycznym sposobem na piękno i zdrowie.

Życzymy udanych zakupów.

 

 

 

Mówią o nas:

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl